רשתות תקשורת / מצלמות אבטחה / תמיכה / יעוץ ושיווק 
  נייד: 052-2507507   טלפקס: 08-9719788 מייל: gilad@gilcom.co.il 

 

גיבוי בענן


עסקים וארגונים בסדרי גודל שונים זקוקים לפתרונות יעילים לאחסון וגיבוי המידע שברשותם. זה יכול להיות גיבוי של מידע בנושא לקוחות, מידע בנושא מוצרים, מידע הקשור לתהליכי העבודה השונים, ולמעשה – כל מה שרלוונטי לאותו עסק, ארגון או חברה. גיבוי המידע החשוב הזה יכול להיעשות בדרכים שונות, כאשר בין היעילות שבהן, ואולי גם המומלצות, היא גיבוי בענן.


גיבוי בענן לעסקים הוא פתרון בהתאמה מלאה לעסקים מכל התחומים, עסקים קטנים, בינוניים ובעיקר גדולים ודרך בטוחה, ובעיקר בעידן הדיגיטלי של היום, להגן על אותו מידע לאורך זמן וגם להיעזר בו ביום יום, בכל רגע ומכל מקום שרוצים.


מהו גיבוי בענן?

כאשר מדברים על גיבוי ענן לעסקים מתכוונים לאותו גיבוי של מידע דיגיטלי או וירטואלי, המתועד במערכות המחשוב של בית העסק בתוך ענן. הענן הוא שרת מרוחק המנוהל על ידי חברה ייעודית, המתמחה בכך ומספקת אותו לעסק, והדבר כולו נעשה מרחוק. כלומר, אותו מידע שגיבינו לא "יושב" במערכות הממוחשבות של בית העסק כעותקים נוספים, תופס מקום רב וגם נתון לסכנות של שריפה אולי, תקלות טכניות שמשבשות את ההתנהלות וכו', כי אם בשרת מרוחק, שרת וירטואלי, עליו אפשר לשמור כמויות עצומות של מידע, שמגובה תוך כדי העבודה.


למי מומלץ להיעזר בשירותי גיבוי בענן?

שירותי גיבוי בענן מתאימים לעסקים בכל התחומים ובייחוד לעסקים הצוברים כמויות רבות מאד של מידע בזמן העבודה וכחלק בלתי נפרד ממנה. את המידע הזה, ההכרחי לתפקודו היום יומי של העסק, חשוב מאד לגבות (שכן עליו מושתתת עבודתו) וחשוב עוד יותר לעשות זאת בעזרת פתרון חדשני, איכותי וגם יעיל כדוגמת גיבוי מרחוק.


גיבוי מרחוק בענן הוא הדרך הנכונה להתמודד עם המשימה, לחסוך טעויות, למנוע נזקים ולתת למומחים לקחת את הכול צעד אחד קדימה. יש כמה סיבות לגבות בענן, כאשר השתיים הבולטות הן אלו: במקרים בהם מדובר במידע חשוב שאסור שילך לאיבוד, כמו מסמכים בעלי תוכן סודי, תוכן קריטי על לקוחות או על פרויקטים שונים ועוד, וכן כאשר יש מידע בעל ערך רגשי גבוה, העשוי אף הוא להיות רלוונטי לבית העסק עצמו לעיתים.


מה היתרונות של גיבוי בענן לעסק?

בחירה באפשרות של שירותי גיבוי בענן מציעה לא מעט יתרונות, ההופכים אותה פופולארית מאד בקרב חברות וגם ארגונים. הנה כמה מהם: ראשית, לא צריך לדאוג לדבר ויודעים שאותו מידע מגובה בכתובת הנכונה.


מעבר לכך מדובר בפתרון פרקטי מאד למשתמשים. גיבוי המידע של אותו עסק או ארגון מגובה במהירות ובקלות רבה, ולרוב גם באופן אוטומטי (אלא אם כן הוחלט אחרת והוא נעשה באופן יזום) וזאת בשרתים נפרדים, שאינם יושבים פיזית בבית העסק. אם עד עתה עשינו את זה על גבי דיסקים או כוננים ניידים, הרי שכיום הסיפור הוא אחר והגיבוי נעשה בענן. מעבר לכך, ניתן "לשלוף" את המידע הרלוונטי לעבודה בכל עת שרוצים וגם לשחזר קבצים חשובים. הפעולות הללו פשוטות וקלות מאד וההליך עצמו ידידותי למשתמש (הן של הגיבוי והן של השחזור).


יתרון נוסף הוא האפשרות לשתף קבצים וגם תיקיות בין כמה עובדים וכן לגשת אליהם מכל מקום שרוצים. למשל, עובדים שנמצאים בחו"ל, ורוצים גישה לאותם קבצים, לא מוכרחים לשבת פיזית במשרד כדי להיעזר בהם. הם יכולים לגשת אל הקבצים שבענן (אותם קבצים מגובים) ולהיעזר בהם בעת הצורך.


כיצד מתבצע גיבוי מרחוק?

גיבוי מרחוק מתבסס על טכנולוגיות חדשניות המאפשרות הליך פשוט ומהיר, כמו גם יעיל במיוחד. עם יצירת קובץ בבית העסק, החברה או הארגון, נוצר עותק זהה לו נוסף, כאשר אחד נשמר על גבי המחשב עצמו (של העובד, ובתוך בית העסק) ואילו השני, העותק שלו, עובר באותו הרגע אל הענן (עותק זה הוא הגיבוי, למעשה). אם נעשה שינוי כלשהו בקובץ המקורי, כל עוד יש חיבור אל הענן, השינוי יתבצע בו זמנית גם בעותק שלו. במידה וניזוק הקובץ המקורי או אולי נמחק, ניתן לפנות ישירות אל הענן ו"לשלוף" את העותק שלו.


איזה פתרונות ענן מתאימים לעסקים?

ישנן סוגים רבים מאד של פתרונות ענן, המתאימים לעסקים ומאפשרים התנהלות שוטפת חכמה ויעילה יותר. שירותי מחשוב ענן לעסקים יכולים לכלול גיבוי בענן של קבצי עבודה, של דואר ושל מידע חשוב הרלוונטי לעסק, והוא יכול לכלול גם פתרונות אבטחה הניתנים אף הם בענן, מערכת ניהול עסק היושבת גם היא בענן ואפילו תוכנות אנטי וירוס בענן.


כל זאת, על מנת להציע לעסק מכלול שלם של אפשרויות, שבהן הוא יוכל להיעזר ביום יום. מחפשים פתרונות גיבוי ענן לעסקים? איכות גבוהה, מקצועיות והיכולת לקבל מענה בהתאמה מלאה הם פרמטרים שחשובים לכם? גילקום היא הכתובת הנכונה. לקבלת פרטים אודות פתרונות גיבוי הענן וכן פתרונות מחשוב נוספים המוצעים על ידינו, צרו אתנו קשר בטלפון 052-2507507, נשמח לעמוד לרשותכם.

 

 

 


 

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים