רשתות תקשורת / מצלמות אבטחה / תמיכה / יעוץ ושיווק 
  נייד: 052-2507507   טלפקס: 08-9719788 מייל: gilad@gilcom.co.il 

 


תשתיות 

התאמה נכונה בין תשתיות המחשוב שלכם לבין צרכי השימוש והציפיות חשובה מאוד. זהו השלב בו אתם שואלים את עצמכם האם אתם מרוצים מהביצועים של המחשבים בבית ובעסק? האם אתם מרוצים מהשירות שאתם מקבלים מצוות המחשוב שלכם? האם אתם נהנים ממיטב הטכנולוגיה החדישה ביותר? האם אתם משלמים מחיר הוגן בעבור השירותים שאתם מקבלים? האם אתם מקבלים מענה מלא לכל מה שאתם צריכים?

חברת גילקום היא המקום בו תוכלו לקבל שירותי תקשורת מחשבים ברמה גבוהה, אנו מתמחים במתן שירות בעבור תשתיות מחשבים קיימות ובעבור תשתיות מחשבים חדשות. לרשותנו ניסיון עשיר בהקמה של ארונות תקשורת וניהול תקשורת מחשבים בעבור עסקים, מוסדות וגם לקוחות פרטיים.

הצוות המקצועי של גילקום עושה שימוש במיטב הטכנולוגיה הזמינה בתחום, אנו מתחייבים לספק לכם שירות בסטנדרטים גבוהים ללא פשרות של איכות או מקצועיות. הלקוחות שלנו מקבלים מענה מלא לכל פנייה, הם נהנים מטיפול מהיר בתקלות, הסברים מפורטים בגובה העיניים ומיטב הטכנולוגיה בענף בהתאם לצרכים שלהם.


התקנת ציוד תקשורת מחשבים

הקמה של ארון תקשורת ועבודה עם תשתיות מחשבים היא משימה לאיש מקצוע מנוסה ומיומן, מדובר בפרויקט משמעותי המרכז משאבים רבים, פרויקט עם פוטנציאל לקדם ולמנף את הפעילות העסקית שלכם. תשתיות תקשורת מחשבים יש להתאים לאופי העבודה שלכם היום וגם לאופי העבודה שלכם בעוד כשנה, על התשתיות לתמוך בהתפתחות של העסק ולאפשר אותה.


מתי יש לשדרג את התשתיות?

הטכנולוגיה מתפתחת ללא הרף, מחשבים חזקים שהצליחו לספק לנו מענה מלא לפני כ-3 שנים היום כבר אינם מצליחים לעשות זאת, עולם האינטרנט והתקשורת משתנה ובהתאם יש לשנות ולשדרג גם את התשתיות שלכם. אם אתם מרגישים שמערכת המחשוב אינה מספקת עוד את צרכי העסק, אינה מקדמת אותה ואף הופכת את שגרת העבודה מסורבלת ואטית יותר, זה הזמן להתקשר אלינו.

הצוות המקצועי של גילקום תקשורת מחשבים יגיע לבצע בדיקה מקיפה לציוד הקיים ולתשתיות, על פי חוות דעת של איש מקצועי מטעמנו נמליץ על שדרוג תשתיות, תיקון תקלות כבל רשת או תוספת של סויץ מתאים. אנו משווקים ומתקינים ציוד תקשורת עם התמחות בניהול פרויקטים בארגונים, הצוות שלנו מבצע גם עבודות כבילה לפריסת כבילה נחושתית ואופטית מסוג של CAT7 ועוד.


 

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים