רשתות תקשורת / מצלמות אבטחה / תמיכה / יעוץ ושיווק 
  נייד: 052-2507507   טלפקס: 08-9719788 מייל: gilad@gilcom.co.il 

 

מכירת מחשבים ניידים


מחשבים ניידים הם כבר ממזמן לא מכשיר השייך לעשירים או למפונקים בלבד, להפך. המהפכה הטכנולוגית של השנים האחרונות הפכה את המוצר הזה למשהו שפשוט אי אפשר לשרוד בלעדיו. יותר מזה, משרות רבות נעשות אך ורק דרך המחשבים הניידים, כך שמי שנמצא ללא מחשב יכול להגביל את עצמו מאוד בעולמות התעסוקה או במציאת עבודה חדשה.

עם זאת, אנשים רבים עדיין חוששים להיכנס לכל הנושא הזה של מכירת מחשבים ניידים וקנייתם. למה? שאלה מעולה. אולי בגלל שהם לא יודעים מספיק על העולם הזה של מחשבים ניידים. על מנת להנגיש את הנושא לכל אחד ואחת שרוצה לקנות מחשב, הכנו את המאמר הזה שיענה לכם על כל השאלות החשובות בנוגע למכירה וקנייה של מחשבים ניידים.


איך לבחור מחשב נייד?


כמו בכל מוצר אחר, גם מחשבים ניידים מגיעים בהרבה גדלים, צבעים ותכונות שונות אחד מהשני. כשאתם ניגשים לבחור מחשב נייד, חשוב קודם כל להבין מה הם הצרכים שלכם מהמחשב הזה, מה השימושים העיקריים שאתם רוצים לעשות בו. האם אתם קונים מחשב למשחקים וגיימינג? הוא ישמש אתכם בעיקר לעבודה? ללימודים? אולי כמה שימושים יחד? ברגע שתבינו את הצרכים שלכם מהמחשב תוכלו לגשת אל המפרט ולראות מהו הדגם שמתאים לכם ביותר.


חשוב לעבור על המפרט של כל מחשב ולראות מה הם התכונות שלו. לעיתים יש מחשב שנראה נוצץ או עם פיצ'רים ממש מגניבים אבל שמאכזב בביצועים או לא עונה על הצרכים שלכם. עדיף להשקיע עוד חמש דקות בקריאה מאשר להתאכזב על רכישה לא מוצלחת.


מה כדאי לדעת לפני שרוכשים מחשב נייד?


ישנם כמה דברים שכדאי לדעת אותם לפני שאתם רוכשים מחשב נייד:


·       המעבד הוא אולי החלק החשוב ביותר בכל מחשב, הוא זה שקובע את קצב העבודה שלו וכמה מהר תוכלו לבצע בו פעולות. כשזה מגיע למחשבים ניידים, יש כרגע שש דרגות חוזקה של מעבדים, כל אחד מהם מאפשר לבצע פעולות אחרות. אחרי שהבנתם מה הצורך שלכם מהמחשב, הבינו מהו גודל המעבד הנכון לכם. וודאו שאתם קונים מחשב עם מעבד שלא מגביל אתכם, שנותן לכם לעשות את כל הפעולות שאתם צריכים בצורה חלקה ובלי הפרעות כלל.

·        

·       לכל מחשב נייד יש RAM, זיכרון המעבד של המחשב. הוא זה שמשפיע על עבודתו של המעבד וגורם לו לעבוד במהירות מקסימלית בין משימה למשימה. כפי שיש מספר גדלים של מעבדים, כך יש מספרים גדלים של RAM, וכמובן שכמה שיותר גדול זה יותר טוב. וודאו מהו זיכרון ה-RAM של המחשב בו אתם מתעניינים.

 

·       בשונה ממוצרים אחרים, כשזה מגיע למחשבים ניידים המחיר לרוב משקף את היכולות. בדרך כלל ככל שהמחשב יקר יותר כך הוא מכיל בתוכו יותר פונקציות, מעבדים חזקים יותר, מסך גדול יותר ועוד. עם זאת, חשוב לא לרוץ ולרכוש את המחשב הכי יקר שאתם רואים בחנות. עברו על המפרט בקפידה וודאו שהמחיר אכן שווה את התמורה.

 

מה היתרונות של מחשב נייד מול מחשב נייח?


אחד היתרונות הבולטים של המחשבים הניידים אל מול הנייחים הוא מן הסתם הניידות שלהם. תוכלו לקחת את המחשב הנייד שלכם לכל מקום שרק תרצו ולהשתמש בו בנוחות. לא תצטרכו יותר לדאוג להעברת קבצים ממכשיר למכשיר – הם פשוט יהיו אתכם בכל מקום אשר אליו תלכו. בנוסף, מרבית המטענים של המחשבים הניידים כיום ארוכים במיוחד ונוחים לשימוש כך שלא תהיה לכם בעיה להגיע גם אל השקעים המרוחקים ביותר.


מדוע מומלץ לרכוש מחשבים ניידים עם אחריות?


מומלץ לרכוש כל מוצר עם אחריות, אך שזה מגיע למחשבים ניידים ההמלצה נהיית רלוונטית פי כמה. מדוע? כל מחשב נייד הוא הרבה יותר מרק החלקים שאנחנו רואים כלפי חוץ. כל חלק פנימי במחשב הוא קוהרנטי וחשוב במיוחד, בלעדיו המחשב לא יצליח לעבוד. כשאתם קונים מחשב עם אחריות, אתם לא רק מקבלים אחריות על המסך או המקלדת אלא גם על כל החלקים הפנימיים הקטנים, שלרוב התיקון שלהם עולה לא מעט כסף. כך אתם יכולים לחסוך לעצמכם הוצאות גדולות וגם הרבה כאב ראש.


ממה מושפע המחיר של מחשבים ניידים?


מחירם של המחשבים הניידים מושפע מכמה פקטורים. ראשית, מחיר הייצור של כל החלקים הקטנים המרכיבים אותו. כל רכיב וכל שבב עולה לא מעט כסף, וכשאתם קונים מכשיר חדש אתם קונים גם את השבבים האלו. בנוסף, המחיר יכול להיות מושפע מהמותג עצמו. ישנן לא מעט חברות שמציעות למכירה מחשבים ניידים המיועדים לשימוש מאוד מסוים כמו מחשבי גיימינג. כמו בכל מוצר אחר, כשאתם קונים אותו אתם קונים גם את המותג, וגם עליו אתם משלמים.

 


אנחנו מקווים שהצלחנו לעשות לכם קצת סדר בכל הקשור לקנייה ומכירה של מחשבים ניידים. אם יש לכם עוד שאלות או שאתם כבר רוצים לבצע קנייה, אנחנו ב- Gilcom תקשורת מחשבים נשמח לסייע באמצעות הטלפון שלנו- 052-2507507.

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים