רשתות תקשורת / מצלמות אבטחה / תמיכה / יעוץ ושיווק 
  נייד: 052-2507507   טלפקס: 08-9719788 מייל: gilad@gilcom.co.il 

 

מצלמות אבטחה

חברת גילקום מתמחה במתן פתרונות מחשוב מקיפים עבור ארגונים גדולים וקטנים כאחד.

החברה מציעה את כלל השירותים הנדרשים על מנת להבטיח לך את ההגנה הטובה ביותר עבור העסק ו/או הבית שלך.

בין היתר, החברה מספקת שירותי יעוץ, תכנון והתקנת המערכות.

החברה מתמחה במתן שירות עבור התחומים שלהלן:

  • התקנת ציוד אבטחה ומיגון
  • התקנת מצלמות לבית ולעסק אנלוגיות (DVR) ודיגיטליות ׁׁ(NVR)ׂ IP

חברת גילקום משווקת מוצרים מהמתקדמים בעולם, וביניהם מותגים כגון:

HIKVISION / AVIGILON / PROVISION / AVTECH / TIANDY / GEOVISION / AVER / LTS / LG

יש לא מעט דרכים להגן על הבית, כמו גם על יושביו. כיום, בעידן הטכנולוגי, מוצעים מגוון רחב של פתרונות אבטחה, אותם אפשר לשלב בכל בית ובכל דירה. מצלמות אבטחה הן בין הפתרונות הפופולאריים ביותר, ונמצא אותן גם בבתי עסק שונים, הן בכניסה והן בחלק הפנימי.


תודות למצלמות אלו ניתן לתעד מצבים שונים של פריצה, למשל, או התנהלות חריגה ולא רצויה, מה שעשוי להקל על מציאת האשמים והוכחת האשמה. יש כיום סוגים רבים מאד של מצלמות אבטחה, הנבדלות אלו מאלו באופן שבו הן פועלות, במידות ובעיצוב וגם באיכות, שהן מביאות אתן. כדי למצוא את אלו המתאימות מומלץ להיעזר במומחים, המציעים מבחר רחב של מצלמות.


מהן מצלמות אבטחה?

מצלמות אבטחה, בין אם אלו מצלמות אבטחה לבית או לכל מקום אחר, הן חלק מאבטחת המבנה כולו. אפשר למקם אותן בנקודות שונות בכניסה אל הבית, בחצר, וכמובן גם בתוך הבית עצמו.


באמצעות מצלמות אלו ניתן לתעד את הנעשה בסביבת הביך וגם בתוכו ולזהות תנועות חריגות, שאינן מורשות. מטרתן העיקרית של המצלמות היא כאמור, לתעד כל פעילות, ובייחוד בשעות מסוימות, אז אין אנשים בבית או אלה זמנים הנחשבים כמועדים לפורענות (שעות הלילה, למשל). במקרים מסוימים, בהם מצורפות למצלמות גם חיישנים תנועה מיוחדים, יכולות המצלמות לזהות את אותה תנועה חשודה ולהפעיל את מערכת האזעקה.


איזו מצלמת אבטחה מומלצת לבית?

השוק מציע כיום מבחר רחב מאד של מצלמות אבטחה לבית ומציאת זו, המתאימה, עשויה להיות משימה לא קלה. יחד עם זאת, כשמחפשים מצלמת אבטחה מומלצת כדאי לבחון את אלו הנחשבות ל – All in one. מצלמות אלו הן חלק מבית חכם והן מביאות אתן איכות ברמה גבוהה. מצלמות מומלצות נוספות, הנכנסות אף הן לאותה קטגוריה, הן המצלמות האלחוטיות. אפשר להתקין אותן במקומות שונים, ללא הגבלה כמעט, ולשלוט בהן מרחוק.


אין צורך בחוטים, מה שהופך אותן לאסתטיות יותר, והן מתבססות על טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות. מצלמות העשויות מחומרים איכותיים וקשיחים גם הן מומלצות, ובייחוד אלו שרוצים להתקין בחלקו החיצוני של הבית, אז הן חשופות לתנאי מזג אוויר לא פשוטים. בכל מקרה, כדאי מאד להשוות בין כמה דגמים ולבדוק איזה מהם הוא המתאים.


מה היתרונות של מצלמת אבטחה אלחוטית?

מעבר להיותה ללא חוטים, וזהו יתרון עצום, מצלמת אבטחה אלחוטית מציעה רמה גבוהה מאד של צילום, וגם כאשר תנאי החוץ לא פשוטים (בחושך, למשל). מכיוון שהיא מבוססת על תקשורת IP, אפשר לחבר אותה לאינטרנט וגם למכשיר קצה מכל סוג, לרבות הסמארטפון.


כך ניתן לשלוט בה מרחוק וגם לצפות בכל רגע נתון בנעשה באותה המרחב, שבו היא מותקנת. בנוסף, ובעיקר בשל הביקוש הרב, מצלמה מסוג כזה מוצעת כיום במחירים משתלמים במיוחד והיא ללא ספק השקעה לטווח ארוך. תודות לטכנולוגיה שבה היא מצליחה לבצע את עבודתה כהלכה ולא מאכזבת, כאמור, גם באיכות התמונה.


איך מתקינים מצלמות אבטחה?

התקנה של מצלמות אבטחה לבית נעשית על ידי העוסקים במלאכה, מתקינים מקצועיים. הדבר נעשה תוך התייחסות, וגם בהתאמה מלאה, למקום שבו מעוניינים להתקין את המצלמה ולתנאים שבו (האם בתוך הבית או שמא בחלקו החיצוני), הוא נעשה גם תוך התייחסות לשטח הצילום שאותו רוצה להשיג (שטח רחב או צר) וגם האם מעוניינים שהמצלמה תהיה גלויה לעין או סמויה.


למה מומלץ להיעזר בחברה מקצועית להתקנת מצלמות אבטחה?

חברות מקצועיות המתמחות בהתקנת מצלמות אבטחה ביתיות הן הגורם המקצועי המתאים להיעזר בו. חברות אלו, לאור היכרותן עם מגוון דגמי המצלמות השונים, תדענה היכן למקם את המצלמה, איך להתקין אותה ובכלל – גם איזה דגם מומלץ לאותו המקום. ישנם כאלה הבוחרים להתקין את המצלמות בכוחות עצמם, אולם כשמדובר במצלמות אבטחה חדשניות ומתוחכמות כמו אלו, המוצעות כיום, הרי שזהו אתגר של ממש השמור למומחים.


היכן כדאי למקם מצלמות אבטחה בבית?

יש כמה נקודות מתאימות להתקנת מצלמת אבטחה, כאשר אחת מהן היא בצידו האחורי של הבית. אם יש כניסה אחורית לבית או אפילו חלונות הפונים לצד זה, מומלץ מאד להתקין גם שם מצלמת אבטחה, שכן מדובר באחד האזורים המועדים לפורענות, אזור המושך אליו פורצים. נקודה נוספת היא מעל לדלת הכניסה הראשית. פורצים רבים ינסו להיכנס אל הבית מהכניסה הראשית ויעשו זאת תוך שבירת המנעול או פריצת הצילינדר.


התקנת מצלמה בנקודה הזו תהווה הרתעה ובמקביל, אם כבר הם שם, תתעד את הנעשה. גם בתוך הבית מומלץ מאד להתקין מצלמות אבטחה ולעשות זאת באזורים נסתרים. כדאי לחפש מיקומים המאפשרים תפיסת שטח נרחב יותר מהבית, כמו אזורים גבוהים יותר. בכל מקרה, סיוע של מומחים בבחירת האזורים המתאימים, כמו גם סוג המצלמה, כאמור, יעזור לכם לנצל את יתרונותיה הרבים של מצלמת אבטחה.


מעוניינים לשלב בבית מצלמות אבטחה מאיכות גבוהה? גילקום היא הכתובת הנכונה. לקבלת פרטים אודות הפתרונות המוצעים על ידינו, צרו אתנו קשר בטלפון 052-2507507, נשמח לעמוד לרשותכם.

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים