רשתות תקשורת / מצלמות אבטחה / תמיכה / יעוץ ושיווק 
  נייד: 052-2507507   טלפקס: 08-9719788 מייל: gilad@gilcom.co.il 

 

מצלמות אבטחה בתל אביב

אם הגעתם לכאן סביר להניח שאתם מחפשים אחר מצלמות אבטחה בתל אביב. בשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר משפחות פרטיות ובתי עסקים המחליטים לרשת מצלמות אבטחה מסביב לביתם ו/או לעסק שלהם. בדור האחרון אנו עדים לעלייה משמעותית בכמות גלי הפשיעה השונים הן ברמת ונדליזם, פריצות ומקרי פשיעה מזעזעים אשר אירעו בארץ בשנים האחרונות. כתוצאה מכך אנו רואים לא מעט אנשים עושים את הבחירה הברורה ומחליטים להתקין מצלמות אבטחה בתל אביב. איך עושים זאת בצורה נכונה, למה כדאי ועם מי? גילקום עושים לכם מעט סדר בבלאגן.


למה כדאי להתקין מצלמות אבטחה בתל אביב


לפני שאנחנו ניגשים לכל דבר חדש אנו אוהבים לשאול את עצמנו מה הם הסיבות בגללן אנו עושים את אותו דבר, אנו מאמינים שאתם נחבטים עם אותה שאלה כאשר אנחנו מדברים על מצלמות אבטחה. בין הסיבות המרכזיות בגללן אנו רואים בהתקנת מצלמות אבטחה כמוצר צריכה של בסיסי ניתן לראות:


להשקיט את הראש – לא מעט אנשים מוצאים את עצמם חווים לא מעט מצוקות מאחר והם בלחץ תמידי מה קורה בעסק שלהם, בסביבת המגורים שלהם בגלל שהם מרגישים לא מוגנים. מצלמת אבטחה תפתור לכם את הסוגייה הזו ותוריד לכם את החשש והלחץ התמידי.

הגנה על הבית – בשנים האחרונות אנו עדים לגלי פריצה מתמשכים בכל הארץ ובפרט בתל אביב, אם אנחנו יורדים לעובי הקורה אנו מגלים כי מצלמות אבטחה הינם אחד הדברים שמפחידים פורצים מאחר ואף אחד לא רוצה להיתפס ושיהיה תיעוד שלו בזמן אמת – לכן בלא מעט מן המקרים בהם יש בתים עם מצלמות אבטחה הפורצים ממשיכים אל היעד הבא.

הגנה על עסק – בדיוק כמו שאנחנו מדברים על הגנה על הבית כך אנו גם נדבר על הגנה על העסק, מצלמות אבטחה נותנים לנו את האפשרות לראות את כל מה שמתרחש מחוץ לעסק שלנו ואף בתוך העסק שלנו.

להיות עם יד על הדופק -  מצלמות אבטחה נותנות לנו את האפשרות לראות מה קורה בכל רגע נתון ואף מהסמארטפון את כל המתרחש בבית שלנו, בסביבת המגורים שלנו ובעסק שלנו. כך שאם אנו משאירים את העובדים לבד בעסק או שמא השארנו את התינוק עם המטפלת אנו יכולים לראות בכל רגע נתון מה קורה ולהיות עם יד על הדופק.


איך לבחור מצלמת אבטחה לבית בתל אביב


בחירת מצלמת אבטחה היא בגדר מלאכת מחשבת של ממש, אם אנו נכנסים לעולם המצלמות והאבטחה אנו מגלים את אחד העולמות הפורים והמגוונים ביותר שיש לתחום להציע. אנו מאמינים כי מחיפוש קטן בגוגל אתם תתקלו במגוון רחב של דגמים וסוגים. כאשר אתם בוחרים מצלמת אבטחה ישנם 2 דברים אליהם תצטרכו לשים לב:


יצרנית המצלמה – בדקו כי יצרנית המצלמה הינה יצרנית בעלת ניסיון ומוניטין בתחום המצלמות. בין החברות המתקדמות בתחום מצלמות האבטחה אנו נראה את: HIKVISION / AVIGILON / PROVISION / AVTECH / TIANDY / GEOVISION / AVER / LTS / LG.

ניסיון הטכנאי – מצלמת אבטחה והתקנתם הם בגדר מלאכה לא פשוטה מאחר וישנו הצורך לבצע מספר פעולות לשם אבטחת איכות המצלמה ותקינותה, בדקו כי החברה ו/או הטכנאי איתו אתם עובדים בעל ניסיון מספק בתחום.


מי מוסמך להתקין מצלמת אבטחה בתל אביב


אנשים רבים נוטים לחשוב כי מלאכת התקנת מצלמת אבטחה היא מלאכה קלה ביותר, כתוצאה מכך אנו רואים לא מעט אנשים קונים מצלמות אבטחה באתרי המסחר הסינים השונים ומנסים את מזלם בהתקנתם – לא מעט מן המקרים זה התברר כאבדן כספי לא קטן ואף במקרים אחרים היה כמעט ובלתי אפשרי להמיר את סרטוני ההקלטה השונים מה שהפך את מצלמות האבטחה השונות לצעצוע בבית ותו לא. התקנת מצלמת אבטחה תעשה על ידי טכנאי בעל ניסיון ומוניטין המתמחה בתחום התקנת המצלמות ולו ניסיון עם המצלמה אותה אתם מתקינים.

מה כדאי לדעת לפני שמתקינים מצלמות אבטחה

עליכם לדעת כי אתם עושים את הצעד הנכון והחכם ביותר לשם הבטחת הבטיחות שלכם, של הציוד שלכם ושל בני המשפחה שלכם. יחד עם זאת, אל תנסו לחסוך כסף מאחר והזול הוא היקר ועבדו אל מול בעל מקצוע בעל ניסיון ומוניטין בתחום.


איזה מצלמות אבטחה מתאימות לבתים בתל אביב


אם יורדים לעובי הקורה אנו מגלים כי ישנם עשרות סוגים שונים של מצלמות אבטחה המתאימות לבתים בתל אביב, אנו מאמינים כי כל מקרה הוא לגופו ויש לבצע אפיון של הצרכים שלכם יחד עם טכנאי ו/או החברה המתמחה בפתרונות אבטחה על מנת להתאים עבורכם את מצלמת האבטחה הטובה ביותר לחלל המבוקש. בין המצלמות הפופולריות ביותר אנו רואים:


מצלמות אלחוטית (IP)

מצלמות ALL IN ONE (מהוות מעטפת שלמה לבית חכם)


מצלמות אבטחה בתל אביב זה גילקום


גילקום הינה אחת החברות המובילות בישראל בתחום מצלמות האבטחה ובעלת ניסיון של למעלה מ – 20 שנה.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אל חוג לקוחותינו המונה אלפי לקוחות ברחבי הארץ וליהנות משירות איכותי, אמין ומשתלם לכל כיס.


האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים