רשתות תקשורת / מצלמות אבטחה / תמיכה / יעוץ ושיווק 
  נייד: 052-2507507   טלפקס: 08-9719788 מייל: gilad@gilcom.co.il 

 

מצלמות אבטחה לעסק

היום אין כמעט עסק שמכבד את עצמו שאין לו מצלמות אבטחה, לא משנה מאיזה סוג או דגם. האביזר הפשוט הזה יכול להשאיר את בעלי העסקים בראש שקט ובידיעה שהם תמיד יודעים מה קורה בעסק שלהם, אך עדיין יש כאלו שנמנעים מההתקנה. למה? חלק נרתעים מההשקעה הכלכלית, חלק לא לגמרי מבינים את הנחיצות של המצלמות וחלק פשוט לא הקדישו לנושא מספיק מחשבה.

אנחנו ב- "Gilcom תקשורת מחשבים" הכנו לכם את המאמר הקצר הזה כדי לתת תשובות לכל השאלות הנפוצות. אם אתם בעלי עסקים או חנויות שעוד לא התקינו מצלמות אבטחה בעסק, אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא!

למה כדאי להתקין מצלמות אבטחה לעסק?

ישנן סיבות רבות שבגינן כדאי להתקין מצלמות אבטחה לעסק. ראשית כל, בגלל השקט הנפשי שלכם. כשהעסק שלכם מרושת עם מצלמות שאתם יכולים לשלוט בהן מכל מקום אתם יודעים שאתם יכולים להיות רגועים. גם אם חס וחלילה משהו קורה אתם ישר מזהים אותו ויכולים לקרוא לגורמי הסיוע הרלוונטיים. יתרה מזאת, העובדה שהמקום מצולם תמיד תוכל לסייע לכם גם מול חברת הביטוח במידה ומשהו לא כשורה קורה.

בנוסף, העובדה שהמצלמות מתעדות הכל יכולה להניע אנשים מסוימים מלבצע מעשים אסורים בחנות. יש משהו שגורם אי נוחות בעובדה שאתה מצולם, והעובדה הזו גורמת ללא מעט אנשים להתנגד יפה.

איזה מצלמת אבטחה מומלצת לעסקים?

עולם מצלמות האבטחה הוא עולם רחב שמצטרפות אליו לעיתים תכופות מצלמות חדשות עם פיצ'רים שונים וחשובים. עם זאת, כשזה מגיע לעסק שלכם, חשוב לחשוב על הבחירה לעומק. אחד מסוגי המצלמות המומלצים ביותר הן מצלמות ה-IP, מצלמות המיועדות לעסקים המתחברות לרשת של מחשבים. מצלמות אלו הן מצלמות מעקב סמוי הכוללת בתוכן מערכות שמע והקלטה באיכות לא רעה בכלל.

אופציה נוספת היא לרכוש מצלמות אנלוגיות, אך יש לקחת בחשבון שמצלמות אלו הן קצת ישנות יותר ובעלות איכות צילום נחותות מזו של ה-IP.

איך להתאים מצלמת אבטחה לעסק?

כל עסק הוא שונה לגמרי משכנו, מה שאומר שגם הצורך של כל עסק במצלמות אבטחה הוא שונה באופן מהותי. לכן, על מנת להתאים את מצלמת האבטחה לעסק שלכם, חשוב להבין בדיוק מהם הצרכים שלכם. האם אתם רוצים מצלמה שתתעד את הפעילות השוטפת בעסק? שתפקח אך ורק על הנעשה בקופה? האם אתם צריכים שהיא תצלם את העסק גם בשעות הלילה כשהמקום סגור? כאשר תענו על שאלות אלו ושאלות דומות אחרות תוכלו להבין מה בדיוק אתם צריכים ממצלמת האבטחה שלכם ובכך למצוא את האחת בשבילכם.

היכן למקם מצלמות אבטחה לעסק?

שאלת מיקום מצלמות האבטחה בעסק היא אחת השאלות שמעסיקות הכי הרבה את בעלי העסקים. מצד אחד אתם רוצים למקם אותם במיקומים אסטרטגיים בחלל, מצד שני אתם לא רוצים שהן יהיו חשופות או ירמזו על המקומות הרגישים בעסק.

לכן, חשבו מהם המקומות החשובים ביותר בחנות, לרוב אלו יהיו הקופה, המחסן והכניסה והיציאה לחנות. אלו המקומות המובנים מאליהם ואולי גם החשובים ביותר להתקין בהם מצלמה. לאחר מכן, נסו לחשוב האם יש נקודות תורפה בחנות. האם בעבר התרחשו גניבות או עבירות בנקודות ספציפיות? אם כן, אל תפחדו להתקין את המצלמות שלכם ממש שם.

מה האיכות של מצלמות אבטחה לעסק?

האיכויות של מרבית מצלמות האבטחה לעסקים הן גבוהות במיוחד בזכות הטכנולוגיה שבהן הן משתמשות. בסופו של דבר מדובר במכשיר שצריך לתעד את הפעילות בעסק ולמנוע מפעילויות לא חוקיות להתרחש, כך שהוא חייב להיות באיכות גבוהה. כל מצלמת אבטחה שיוצאת לשוק צריכה לעמוד בתווי התקן המחמירים ביותר בתחומה על מנת שהיא תוכל להימכר בצורה רחבה.

אם אתם עדיין חוששים, אנחנו מזמינים אתכם לחפש ביקורות של בעלי עסקים אחרים על סוגי המצלמות שמעניינים אתכם. כך תוכלו לשמוע כיצד המצלמות מתפקדות בזמן אמת, מה הפלוסים והמינוסים שלהן והאם באמת שווה להשקיע דווקא בהן.

מה המחירים של מצלמות אבטחה לעסק?

קשה להגיד מהו המחיר המדויק של מצלמות אבטחה לעסק, משום שהמחיר משתנה בעקבות פקטורים רבים כמו גודל העסק, נקודות מרכזיות, גודל המערכת ועוד. מרבית העסקים לא רוכשים מצלמת אבטחה בודדת אלא מערכת אבטחה הכוללת כמה מצלמות, מיקרופונים, מכשירי הקלטה ועוד, והמחיר בהתאם.

מחירה של מצלמה בודדת לרוב נע בין 200 ל-400 שקלים, תלוי בדגם וביכולות שלה. עם זאת, המחיר של מערך אבטחה שלם, שלרוב כולל בין 5 ל-6 מצלמות, יעלה משמעותית הרבה יותר. במקרים אלו תוכלו לצפות למחירים הנעים סביב 4,000 שקלים עבור מצלמות אבטחה לעסק שלכם. במרבית המקרים המחיר יכלול בתוכו כבר את עלות ההתקנה עצמה.

 

אנחנו ב- Gilcom תקשורת מחשבים מקווים שהצלחנו לעשות לכם קצת סדר בכל הנוגע למצלמות אבטחה לעסק. אם עדיין יש לכם שאלות או שאתם רוצים לגלות עוד בנוגע לדגם מסוים, אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר דרך הטלפון שלנו- 052-2507507.

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים