רשתות תקשורת / מצלמות אבטחה / תמיכה / יעוץ ושיווק 
  נייד: 052-2507507   טלפקס: 08-9719788 מייל: gilad@gilcom.co.il 

 


שירותי ענן לעסקים

תודות לפיתוחים הטכנולוגיים החדשניים, יכולים עסקים בסדרי גודל שונים, להיעזר בפתרונות יעילים בהתאמה מלאה, הנעשים כולם בשלט רחוק. שירותי ענן לעסקים מחליפים את אותן תשתיות שלא תמיד נמצאות באותו עסק ומספקים מענה של אחסון מידע בשרתים רחוקים וירטואליים. שירות זה מוצע כיום על ידי חברות המתמחות בכך, המתאימות את אותו מענה ישירות לצרכיו של בית העסק.


מהו מחשוב ענן?

מחשוב ענן לעסק כולל תשתית מיוחדת מרחוק, המשמשת כפתרון אחסון של מידע חשוב וכוללת שירותי ענן מסוגים שונים. במקום שעסק יחזיק באותו מקום תשתית IT מלאה ויקרה מאד, הוא יכול להעביר את הטיפול, התחזוקה וגם את השירותים הנדרשים לשם כך, לגורם חיצוני, מה שיחסוך לו זמן, כסף וגם לא מעט "כאב ראש".


ישנם סוגים רבים מאד של פתרונות מחשוב ענן הזמינים לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים, עסקים מכל התחומים. פתרונות אלה יכולים להיות פתרונות של גיבוי ענן מרחוק, תוכנות של ניהול עסק בענן, אבטחה, כוח מחשוב מכל מיני סוגים היושב ישירות על גבי הענן ולא במערכות המחשוב של בין העסק ועוד ועוד.


למה צריך שירותי ענן לעסק?

יותר ויותר עסקים בוחרים באפשרות של שירותי ענן לעסק וגם פתרונות מחשוב ענן בסדרי גודל שונים. ראשית, מדובר בדרך היעילה ביותר לנהל את המידע העסקי השייך לעסק, וכשמדובר, למשל, בארגון גדול או חברה עם אלפי לקוחות וגם עובדים, החשיבות בכך רבה עוד יותר. שנית, שירותי ענן לעסק כוללים שורה ארוכה מאד של פתרונות, העשויים כולם או בחלקם להיות רלוונטיים לבית העסק.


כלומר, במקום אחד, בשירות אחד יכולים אותם עסקים ליהנות מפתרונות יעילים וחדשניים המספקים להם מענה נקודתי ואיכותי הנדרש להתנהלותם היום יומית. בנוסף, וזוהי סיבה לא פחות טובה, שירותי ענן לעסק משתלמים מאד, ולכל עסק, הן מבחינה כלכלית והן מבחינה עסקית. העסק לא צריך להחזיק שרת במקום, לתחזק אותו, לנהל אותו וגם לטפל בו והוא יכול להיעזר בשירות מרחוק.


מה היתרונות של מחשוב ענן?

שירותי ענן לעסק טומנים בחובם לא מעט יתרונות המסייעים לאותו עסק, ארגון או חברה להתנהל בצורה חכמה יותר: העובדה שמדובר בפתרון שהוא וירטואלי מאפשר לעובדים גמישות רבה מאד וגם נגישות לאותו מידע מכל מקום ובכל זמן (וכן, גם כשהם בחו"ל, למשל).


אפשר לעשות זאת הן מהמחשב הנייד, הן מהטלפון החכם והן מהטאבלט. בנוסף, מדובר בצמצום עלויות של ניהול ותחזוקת ה-IT באותו עסק. מכיוון שמחשוב ענן כולל גם גיבוי, נשמרת הרציפות העסקית וכל המידע הקשור בעסק נשמר ומוגן (גם במקרים של אסונות, כמו פריצת אבטחה או אפילו כשל חשמל). בעזרת מחשוב ענן מקבל העסק תשתית מתאימה לניהול מצבים שכאלה, הכוללת אפשרות לגישה אל אותו גיבוי של מידע ושחזורו במהירות רבה.

         

       

          איזה פתרונות ענן מומלצים לעסקים קטנים?

לא בכדי בוחרים גם עסקים קטנים בשירותי פתרונות ענן.  פתרונות ענן לעסקים קטנים, הנחשבים למומלצים מאד, כוללים שירותי גיבוי ענן, פתרונות אבטחה על ענן, פתרונות של סריקה וגם הדפסה בענן וגם מערכות מחשוב שונות הנדרשות לניהול העסק. במקום שאותו עסק קטן יחזיק בכל זה בעצמו וישלם על כך סכומי כסף גבוהים, הוא יכול להיעזר במיקור חוץ, לחסוך כסף וגם לייעל משמעותית את תהליך העבודה שלו.


מה כוללים שירותי ענן לעסק?

שירותי ענן לעסק כוללים מגוון רחב מאד של פתרונות הנדרשים לעסק ביום יום. ברשימה זו נמצא: גיבוי בענן, פתרונות אבטחת מידע בענן, מרכזיית IP היושבת בענן, שירותי מצלמות בענן וכן שירותי תמיכה לעסק, הנדרשים לעיתים בשל תקלות או בעיות שונות. כל הפתרונות הללו מותאמים נקודתית לבית העסק ולוקחים בחשבון את צרכיו ודרישותיו. ישנם עסקים הבוחרים באפשרות של שירותי ענן כוללים יותר ואילו אחרים מעדיפים, בשל צורך מסוים, פתרון אחד בלבד.


למה כדאי להיעזר בחברה המספקת פתרונות מחשוב ענן?

חברה המספקת פתרונות מחשוב היא הכתובת הנכונה להיעזר בה, הן בשל ניסיונה הרב בתחום והידע שצברה בו והן בשל יכולתה להתמודד עם האתגרים הרבים הנלווים לכך. חברה כזו תדע להציע מגוון רחב של פתרונות ענן לעסקים וגם להתאים לכל עסק את הפתרון הנכון לו.


במידת הצורך, תציע החברה גם שירותי תמיכה, הכוללים הגעה ישירה לבית העסק. מעוניינים לשלב בבית העסק שלכם פתרונות מחשוב ענן? אמינות, מקצועיות, מחירים הוגנים וגם מגוון רחב של אפשרויות הם פרמטרים שחשובים לכם? גילקום היא הכתובת הנכונה. לקבלת פרטים אודות שירותי הענן לעסקים שלנו וכן פתרונות נוספים המוצעים על ידינו, צרו אתנו קשר בטלפון 052-2507507, נשמח לעמוד לרשותכם.


 

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים