רשתות תקשורת / מצלמות אבטחה / תמיכה / יעוץ ושיווק 
  נייד: 052-2507507   טלפקס: 08-9719788 מייל: gilad@gilcom.co.il 

 


אבטחת מידע 


 

מתי לאחרונה הקדשתם חשיבה לאבטחת מידע במחשב האישי שלכם או ברשת המחשבים של העסק? האם אתם דואגים לבצע גיבוי של כל המידע באופן יומיומי? עידן האינטרנט מביא עמו הרבה מאוד יתרונות, המחשבים הופכים את ניהול המשרד והעסק הרבה יותר פשוטים אך בו זמנית גם חשופים לפגיעות וגניבות. אבטחת מידע היא נושא רציני מאוד, אין להקל ראש באבטחה של המחשבים בעסק וכך גם בנושא הגיבוי.


למה חשוב לאבטח מידע?

אנחנו עושים בכל יום שימוש בקבצים ותוכנות ניהול לעסק, נהנים מהאפשרות לתייק מסמכים אונליין ונפרדים בשמחה מכל הניירת, חשבתם מה יקרה אם יום בהיר אחד תאבדו את כל הקבצים עקב וירוס או תקלה? אותם קבצים בהם אתם עושים שימוש יומיומי הם נכס יקר ערך, ללא גיבוי יהיה עליכם להשקיע ימים וחודשים לשחזור המידע שאבד.


מהו גיבוי בענן?

הטכנולוגיה מתקדמת ללא הרף ומציעה לכם בעלי העסקים את האפשרות לגבות את הקבצים והמידע במתכונת של גיבוי בענן עם גישה לקבצים מכל מקום. מדובר באחסון של המידע שלכם על שרתים המאפשרים גישה אל המידע מכל מקום, כל שעליכם לעשות בכדי לגשת אל המידע שלכם הוא להתחבר לאינטרנט. מיחשוב ענן מביא עמו אפשרות לאחסון וניהול מידע מאובטח ללא חובה בשרתים פיזיים יקרים ומסורבלים.

שירותי גיבוי ענן הם המילה האחרונה בתחום וגם העתיד של עולם המחשוב. יותר ויותר בעלי עסקים בוחרים לעבור אל אחסון וגיבוי קבצים באמצעות שירותי מיחשוב ענן לעסקים קטנים, בינוניים וגם גדולים.  

יתרונות של מחשוב ענן עם גילקום תקשורת

אם הגעתם לכאן אתם כנראה כבר יודעים על האפשרות לחסוך בעלויות תוך שיפור השירות והתייעלות העבודה בעזרת שירותי ענן. הצוות המקצועי של גילקום תקשורת מחשבים ילווה אתכם לאורך כל הדרך, יסביר וינחה החל מהשלב הראשוני בהתקנת המערכת וגם בשלבים בהם מתעוררות תקלות. עם מערכת גיבוי ענן אתם יכולים להיות בטוחים שהמידע שלכם נשמר בצורה הטובה ביותר, אנחנו מציעים רמה גבוהה של אבטחת מידע תוך שימוש במיטב הטכנולוגיה. הלקוחות שלנו כבר ישנים בשקט בידיעה שהם בידיים טובות, לכם נשאר רק להצטרף ולגלות את מהפכת מחשוב הענן.


 

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים