רשתות תקשורת / מצלמות אבטחה / תמיכה / יעוץ ושיווק 
  נייד: 052-2507507   טלפקס: 08-9719788 מייל: gilad@gilcom.co.il 

 


מחשבים

המחשב הוא חלק בלתי נפרד מחיי היום יום שלנו, כמעט כל אחד עושה במהלך היום שימוש כלשהו במחשב וכמעט בכל בית נמצא לפחות מחשב אחד.
אין ספק כי מחשבים ממלאים תפקיד חשוב ביום העבודה שלנו, שעות הפנאי וניהול חיי החברה, המחשב הוא המקום בו אנו שומרים מידע רגיש ובאמצעותו אנו שומרים על קשרים חברתיים ויוצרים קשרים חברתיים חדשים.

כולנו מסכימים כי מחשב טוב נחוץ לנו לשימוש יעיל ומהנה, אך לא קיים מחשב נייד או מחשב נייח אחד שמתאים לכולם, מחשבים יש לבחור בצורה חכמה בהתאם לצרכים ולציפיות שלכם. כעת אתם בוודאי שואלים את עצמכם איזה מחשב כדאי לקנות? מתי כדאי להחליף את המחשב הישן ומתי כדאי לתקן אותו? מדוע המחשב הישן כבר אינו מצליח להציג ביצועים טובים כמו בעבר?
האם מחשבים יקרים הם בהכרח גם הכי טובים?

תשובות לכל השאלות הללו ולשאלות רבות נוספות תוכלו לקבל אצלנו בחברת גילקום תקשורת מחשבים. את המוניטין שלנו אנחנו מבססים על שנים רבות של ניסיון, יידע עשיר בתחום, היכרות עם עולם המחשוב, הבנה של צרכי המשתמשים הביתיים, הבנה של צרכי מחשוב לעסקים ועוד. מחשבים וחומרה הם המקצוע שלנו ואנו עושים אותו על הצד הטוב ביותר.


איפה כדאי לקנות מחשב?

בעזרת רשת האינטרנט ניתן למצוא היום בכמה רגעים מידע על מחשבים למכירה, סוגי מדפסות ושאר ציוד היקפי, השוואת מחירים מהירה תגלה לכם פערים של כמה מאות שקלים או כמה עשרות שקלים בין המחיר הגבוה ביותר לבין המחיר הנמוך ביותר. רגע לפני שאתם בוחרים את המחיר הנמוך ביותר כדאי לעצור לרגע ולחשוב איפה באמת כדאי לכם לקנות את המחשב החדש שלכם.

תמיד כדאי יהיה לשלם מעט יותר בכדי לקבל שרות טוב יותר, בתחום המחשבים כדאי לשלם יותר בעבור שירות טוב יותר. הלקוחות שלנו יודעים שיש להם כתובת לפנות אליה בכל מקרה של תקלה או בעיה, הם מקבלים יחד עם המחשב גם תעודת אחריות מלאה. אם רכשתם מחשב נייח יהיה עליכם להזמין גם מסך מחשב מתאים, אנו נסייע לכם לבחור נכונה ציוד משלים נלווה בהתאם לצרכים ולציפיות שלכם.

ההתמחות שלנו בצוות גילקום היא מחשבים, שירות ללקוח, פתרונות אבטחה, פתרונות ניהול רשתות לבית ולעסק, טיפול בתקלות, התקנת שרתים ועוד.


 

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים