רשתות תקשורת / מצלמות אבטחה / תמיכה / יעוץ ושיווק 
  נייד: 052-2507507   טלפקס: 08-9719788 מייל: gilad@gilcom.co.il 

 


מצלמות

מצלמות משמשות אותנו כמעט בכל יום, למעשה, אנו נושאים עמנו מצלמה דיגיטלית בסמארטפון שלנו לכל מקום, המעבר לצילום דיגיטלי הוא שהפך את הצילום כה נגיש ויומיומי. אין ספק כי מצלמות דיגיטליות המאפשרות פעולה אוטומטית הביאו למהפכה בתחום, היום בעזרת מצלמה דיגיטלית טובה יוכל כל אחד לצלם תמונות באיכות טובה בעצמו.

אותה מצלמה דיגיטלית בטלפון הנייד שלנו מספקת צורכי צילום שגרתי חובבני, היא אינה נותנת מענה לצורכי אבטחה. התקנה של מצלמות אבטחה תאפשר לכם לעקוב בכל רגע נתון על המתרחש בבית, בבית העסק או בכל אתר אחר בו בחרתם להתקין מצלמה נסתרת מטעמכם.

שימושים של מצלמות אבטחה לבית

תחילה נציין כי ניתן להתקין מצלמות אבטחה גלויות או נסתרות בהתאם לתנאים בשטח ולצרכים שלכם, המצלמות מאפשרות צפייה במתרחש באזורי הבית המצולמים וגם בחצר בדיעבד וגם בזמן אמת. מצלמות אלו משמשות למעקב אחר דלת הכניסה אל הבית, החצר, המרפסת, החנייה ושאר אזורים רגישים. יש הנהוגים להתקין מצלמות למעקב אחר המתרחש בבית בהיעדרם.


מצלמה נסתרת לבית

אם אתם חוששים כי מסתירים מכם משהו או אנכם סומכים ב-100% על המטפלת בתינוק או עוזרת הבית עם מצלמה נסתרת תוכלו במהרה לדעת מה באמת קורה. אלו הן מצלמות נסתרות המותקנות בצורה דיסקרטית, ההפעלה שלהן שקטה וממושכת, מעטים הם המקרים בהם המצלמות נחשפות.


התקנת מצלמות אבטחה

מורכבות ההתקנה נקבעת בהתאם למורכבות בציוד בו בחרתם, יהיו מקרים בהם התקנה עצמית אפשרית ויהיו מקרים בהם תידרש התקנה מקצועית וכאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה. הצוות המקצועי של גילקום כאן בשביל להציע לכם ליווי מקצועי בבחירה נכונה של מצלמה נסתרת לבית או מצלמת אבטחה לחנייה, אנו עושים שימוש במיטב הציוד תוך הקפדה על רמה גבוהה של מקצועיות, שירות ודיסקרטיות. 

מצלמות ומערכות הקלטה DVR לא קונים לפני שאלינו פונים להתייעצות וסקירה מקצועית של האפשרויות הקיימות, הניסיון שלנו הוא היתרון שלכם. אנחנו יודעים איך להתאים לכל צורך את הציוד המתאים, צרו קשר לקבלת ייעוץ מקצועי הוגן, הצוות של גילקום מציע לכם ציוד תואם לצרכים ולציפיות שלכם ללילה שקט וראש שקט.


 

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים