רשתות תקשורת / מצלמות אבטחה / תמיכה / יעוץ ושיווק 
  נייד: 052-2507507   טלפקס: 08-9719788 מייל: gilad@gilcom.co.il 

 

מצלמות אבטחה בנס ציונה

אם אנחנו מדברים על מצלמות אבטחה אנו מדברים על אחד מן הפריטים הנפוצים והנקנים ביותר בשנים האחרונות. כאשר אנחנו מדברים על בית העסק שלנו ו/או על מקום המגורים שלנו אנו מדברים על המקדש שלנו ועל אחד המקומות החשובים לנו הן מבחינה משפחתית, בטיחותית והן מבחינה פיננסית לכן אנו רואים לא מעט אנשים המעוניינים "לאבטח" יחד עם מצלמות אבטחה את האזורים המבוקשים. בדור האחרון אנו עדים למגוון רחב של מקרי ונדליזם, פריצות ופשיעות חמורות המתקיימות הן בבתי עסקים והן בבתי מגורים – הבחירה הטבעית וההגיונית של אלפי ישראלים היא להצטייד במצלמת אבטחה ייעודית אשר תקנה לא מעט ביטחון ואף תרתיע פורעי חוק.


למה כדאי להתקין מצלמות אבטחה בנס ציונה


אנו חיים בדור כזה שאנו רוצים לקבל תשובות לכל שאלה גם אם השאלה הינה שאלה רטורית וברורה לנו מראש, לא מעט אנשים תוהים ואף שואלים אותנו למה כדאי להם להתקין מצלמות אבטחה בנס ציונה. כאשר אנחנו מדברים על מצלמות אבטחה לעניות דעתנו מדובר במוצר צריכה בסיסי וחובה לכל בית עסק ובית בישראל. בין היתרונות הרבים הטמונים בהתקנת מצלמת אבטחה אנו יכולים לראות:


עלייה באורח החיים – אנשים רבים סובלים מחרדות, מצוקות וירידה טבעית באורח החיים מאחר והם נמצאים בלא מעט לחץ וסטרס כתוצאה מהפחד של מה יקרה מחר ומרעשים שונים בסביבת המגורים ו/או העסק שלהם בשעות שונות במהלך היום. כאשר אנחנו מתקינים מצלמת אבטחה אנו יכולים להוריד את הלחץ והחרדה הכה טבעיים וליהנות מעלייה משמעותית באורח החיים.

הגנה על סביבת המגורים – בשנים האחרונות אנו עדים לעליה משמעותית של גלי פריצה, ונדליזם ושאר מעשי פשיעה הנעשים בסביבות מגורים ואף בבתי מגורים. מצלמות אבטחה בנס ציונה עוזרות לנו למגר בצורה משמעותית את רמת הפשיעה מאחר ואף פושע לא ירצה להיתפס בעדשת המצלמה בעת מעשה, מצלמה זו יוצרת הרתעה ושומרת על תחושת הבטיחות סביב הבית.

הגנה על בית עסק – אתם משקיעים סכום בלתי מבוטל של כסף ומשאבים בעסק שלכם, אף אחד לא רוצה להגיע למצב בו באישון לילה קורה ונדליזם במקום העסק. כמו כן, לא מעט פעמים אנו ראינו מעשי פשיעה הנעשים על ידי עובדים במקום. דרך מצלמות אבטחה תוכלו להסתכל בכל עת על מה מתרחש בבית העסק שלכם ואף להריץ אחורה וקדימה במקרה הצורך.

לדעת מה קורה תמיד ומכל מקום – מצלמות אבטחה הם הבחירה האידיאלית של מאות אלפי ישראלים מאחר והם נותנים לנו את האפשרות להתחבר אל סביבת המגורים ו/או העסק שלנו בכל מקום ובכל זמן ולראות את המתרחש. כך תוכלו לעקוב אחרי העסק שלכם והעובדים גם כאשר אתם לא נמצאים או לחילופין אחר בעל מקצוע הנמצא בביתכם בזמן שאינכם נמצאים או לא "בפיקוח" עליו בעת מעשה.


איך לבחור מצלמת אבטחה לבית


בחירת מצלמת אבטחה אינה מלאכה קלה, אנו מאמינים כי עוד לפני שהגעתם לאתר הבית של גילקום ביליתם לא מעט זמן בחיפוש אחר מצלמות אבטחה לבית. אם אנחנו יורדים לעובי הקורה אנו מגלים כי מדובר באחד העולמות המגוונים והגדולים ביותר בתחום האבטחה לחוד ובתחום הצילום בפרט. כאשר אנו נרצה לרכוש מצלמה אנו נצטרך להתייחס למספר דברים חשובים:


יצרנית אמינה – בדקו כי יצרנית המצלמה הינה יצרנית אמינה בעלת ניסיון בתחום. בין היצרניות המובילות בתחום המצלמות ניתן למצוא את: HIKVISION / AVIGILON / PROVISION / AVTECH / TIANDY / GEOVISION / AVER / LTS / LG.

אחריות – בדקו כי ניתנת אחריות מלאה לתקופת זמן סבירה לשימוש במצלמת אבטחה

ניסיון הטכנאי שמתקין – בדקו כי הטכנאי שמתקין את המצלמה הינו טכנאי בעל ניסיון ומוניטין בתחום התקנת מצלמות אבטחה.


מי מוסמך להתקין מצלמת אבטחה בנס ציונה


התקנת מצלמות אבטחה היא מלאכה אשר עשויה להיעשות אך ורק על ידי מתקין מצלמות אבטחה מקצועי בעל ניסיון וידע מאחר ויש חשיבות רבה לכיול מקצועי של המצלמה, הצבת המצלמה והדרכה נכונה.


מה כדאי לדעת לפני שמתקינים מצלמות אבטחה בנס ציונה


עליכם לדעת כי אתם בדרך לעשות את הצעד הנכון והחכם ביותר לעסק שלכם ולסביבת המגורים שלכם. אנו ממליצים לכם באותה נשימה לבדוק כי אתם עובדים אל מול חברה המתמחה בהתקנת מצלמות אבטחה ואל מול אחד מן המותגים שציינו במהלך המאמר.


מה כולל שירות התקנת מצלמות אבטחה בנס ציונה


כאשר אנחנו מסתכלים על שירות התקנת מצלמות קשה למצוא משהו אחיד המשותף לשירות מאחר וכל בעל מקצוע וטכנאי מתמחר ומתייחס לשירות בצורה שונה לגמרי. יחד עם זאת, נהוג כי שירות התקנת מצלמה יכלול בתוכו:


עלות ביקור של טכנאי 

עלות כוללת של המצלמה יחד עם שאר האביזרים הנלווים

התקנת המצלמה

הדרכה, הכוונה וייעוץ בכל הקשור לתפעול המצלמה

גילקום – מתמחים במצלמות אבטחה


חברת גילקום הינה בין החברות המובילות והחלוצות בתחום מצלמות האבטחה. למעלה מ – 2 עשורים החברה עובדת ללא לאות על מנת לספק את מוצרי האבטחה האמינים והטובים ביותר לצד מחירים נוחים ושירות מעולה. 


אנו מזמינים אתכם להצטרף אל חוג לקוחותינו ולבחור גילקום!


האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים