רשתות תקשורת / מצלמות אבטחה / תמיכה / יעוץ ושיווק 
  נייד: 052-2507507   טלפקס: 08-9719788 מייל: gilad@gilcom.co.il 

 

מצלמות אבטחה ברמת גן


כאשר אנחנו מדברים על מצלמות אבטחה לבית ועסק אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש מאחר ואלו נחשבים "המבצר" הפרטי שלנו, מצלמות אבטחה הינם בגדר מוצר צריכה בסיסי בעולם בו אנו חיים בו היום. בשנים האחרונות אנו עדים למספר לא מועט של מקרה פריצה ופשיעה מזעזעים אשר אירעו ברחבי הארץ אל מול אנשים פרטיים ובעלי עסקים – לכן הבחירה הטבעית עבור לא מעט אנשים בישראל הוא שימוש במצלמת אבטחה ייעודית.


למה כדאי להתקין מצלמות אבטחה ברמת גן


כיום אנו רואים יותר ויותר בתים פרטיים לצד עסקים ובנייני מגורים אשר בוחרים להתקין מצלמות אבטחה, אנו מאמינים שאם הגעתם לפה אתם נמצאים באותה תהייה ותוהים למה כדאי לכם להתקין מצלמת אבטחה בחלל הבית ו/או העסק שלכם. בין הסיבות הבולטות אנו נמצא:


שקט נפשי – לא מעט אנשים חווים לא מעט לחץ וסטרס כאשר הם מרגישים "לא מוגנים" במבצר הפרטי שלהם, מצלמת אבטחה נותנת להם את האפשרות לשקט נפשי ומקיף.

הגנה על הבית ו/או העסק מפני פורצים – אפשר להגיד כי אחד הדברים שפורצים הכי מפחדים ממנו הם מצלמות מאחר ואף פורץ לא רוצה להיתפס בשעת מעשה. כאשר אנחנו מציבים מצלמה אנו למעשה יוצרים הרתעה לגונבים, פורצים ושאר מזיקים להתקרב אל האזור שלנו.

לדעת מה קורה בכל רגע נתון – מצלמת אבטחה היא לא רק מצלמה הנמצאת מחוץ לחלל הבית והעסק אלא גם בתוך הבית עצמו, כאשר יש לנו מצלמת אבטחה אנו יכולים לבדוק בכל רגע מה קורה בבית שלנו גם כאשר אנחנו לא נמצאים. לדוגמא – אם השארנו את התינוקת עם המטפלת, אם מגיע אלינו בעל מקצוע לשם התקנת מוצרים מסוימים בבית ו/או לחילופין במקום העבודה לראות מה קורה כאשר אנחנו לא נמצאים.


איך לבחור מצלמת אבטחה לבית ברמת גן


כאשר אנחנו מדברים על בחירת מצלמת אבטחה לבית אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש, אם יורדים לעובי הקורה אנו מגלים כי שוק המצלמות הינו אחד השווקים הגדולים והתחרותיים ביותר בעולם האבטחה והצילום. מאחר וניתן למצוא אין ספור סוגים שונים של דגמים ואף ללכת לאיבוד מתוך ההיצע ברוב המקרים זו עשויה להיות מלאכה לא קלה במיוחד. בין המצלמות הפופולריות ביותר בשנים האחרונות אנו רואים 2 סוגים של מצלמות:


מצלמות ALL IN ONE – מצלמות אלו נותנות מעטפת מלאה ונחשבות לחלק בלתי נפרד מבית חכם.

מצלמת אבטחה אלחוטית (IP) – מדובר במצלמה אלחוטית ללא כבלים אשר עובדת בצורה אלחוטית ויכולה לצלם בצורה אבסולוטית גם בתנאי חוץ ומזג אוויר לא פשוטים במיוחד. ניתן לשלוט במצלמה זו מרחוק ולצפות בכל רגע בנתון במתרחש, נכון להיום מדובר במצלמה הפופולרית והשכיחה ביותר.

כמו כן, ניתן למצוא עוד מגוון רחב של מצלמות. אנו מציעים לכם לבדוק טרם הרכישה יחד עם בעל מקצוע איזו מצלמה תהיה הטובה ביותר בהתאם לדרישות שלכם.


מי מוסמך להתקין מצלמת אבטחה


לא מעט אנשים תוהים מי למעשה מוסמך להתקין מצלמת אבטחה, עבור רוב האנשים התקנת מצלמת אבטחה מרגיש כמו דבר די פשוט אשר ניתן לעשותו לבד וללא שום הדרכה או הכוונה. אך יחד עם זאת כאשר אנחנו רוצים להתקין מצלמת אבטחה עלינו לעשות זאת יחד עם טכנאי המתמחה בהתקנת מצלמות אבטחה מאחר ועל המצלמה לעבור כיול מקצועי, להיות ממוקמת במקום אסטרטגי נכון. כמו כן, אנו ממליצים לכם לבדוק את הניסיון של אותו מתקין מצלמות והאם הוא עובד מטעם חברה מוכרת.


מה כדאי לדעת לפני שמתקינים מצלמות אבטחה ברמת גן


המצלמה אותו תבחרו לצד בעל המקצוע איתו תבחרו לעבוד ישפיע בצורה ישירה על איכות ההתקנה והצילום. לכן, בדקו כי אתם עובדים אל מול חברה מקצועית ואמינה אשר עובדת בתחום מספר שנים ובעל חוג לקוחות מרוצים. כמו כן בדקו כי מצלמת האבטחה המותקנת הינה מיוצרת על ידי חברה אמינה בתחום המצלמות ובעלת אחריות לתקופה סבירה.


מה כולל שירות התקנת מצלמות אבטחה ברמת גן


כאשר אנחנו מדברים על שירות התקנת מצלמות אבטחה ברמת גן אנו מדברים על שירות המשתנה מבעל מקצוע אחד לאחר, אך לרוב שירות התקנת מצלמות יכלול בתוכו מספר דברים:

עלות הגעת הטכנאי

עלות המצלמה

עלות ההתקנה

ציוד נלווה נדרש

הדרכה בתפעול המצלמה בצורה נכונה


אמרתם מצלמות אבטחה: אמרתם גילקום


גילקום תקשורת מחשבים נחשבת בפני אנשים רבים ברמת גן בתור ביטוי פה שגור למצלמות אבטחה. החברה הינה בעלת ניסיון של למעלה מ – 20 שנה בענף המחשב והחומרה ומספקת מעטפת מלאה בכל הקשור למצלמות אבטחה, שירותי אחסון, שירותי אבטחת מידע, תשתיות תקשורת ואף בעולם המחשוב והחומרה.


אנו מזמינים אתכם להצטרף אל חוג לקוחותינו המונה אלפי לקוחות ברחבי הארץ. זה הזמן שלכם לבחור נכון – זה הזמן לבחור גילקום.


האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים